По Україні тепер можна літати з додатком “Дія” замість паперових документів

Відтепер на внутрішніх рейсах по Україні можна скористатись цифровою версію паспорта у додатку Дія, замість паперових документів.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram.

Відсьогодні в аеропорту «Бориспіль» подорожуючі внутрішніми рейсами можуть пред’являти цифрові версії паспорту громадянина України або біометричний закордонний паспорт через додаток “Дія”“, – розповів міністр.

Відзначається, що відповідні зміни в технологічні інструкції аеропорту вже затверджені Державною авіаційною службою України.

Після прибуття в аеропорт, на пункті контролю пасажир може відкрити додаток на смартфоні і показати для зчитування QR-код. Після цього йому буде дозволено здійснити політ.

Завантажити додаток можуть власники смартфонів Android або iOS. Встановивши Дію, ви зможете вільно користуватися ID-карткою та біометричним закордонним паспортом, цифровим водійським посвідченням, студентським квитком, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу та страховим полісом.

Раніше, скористатись додатком могли пасажири поїздів. Укрзалізниця ще в лютому 2020 дозволила клієнтам пред’являти електронне посвідчення при посадці у поїзд.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: