Подорожі після пандемії: головні туристичні тренди наступного року

Подорожі, звичайно, не будуть такими, як колись, але, можливо, це і не погано. 

Європейський телеканал Euronews проаналізував туристичну галузь та назвав найголовніші тренди у 2021 році. Там вважають, що обмеження подорожей позитивно вплине на усю планету. Міста стануть тихішими, туристичні пам’ятки не такими переповненими, а небо менш забрудненим.

Свідомі подорожі

Наступного року мандрівники стануть більш свідомими щодо подорожей. Вони ретельніше плануватимуть поїздки, працюватимуть на віддаленій роботі, ставитимуться з повагою до місцевих жителів та будуть економні у своїх витратах.

Не викликає сумнівів, що поїздки заради “лайків” у соцмережах повинні піти у минуле. Люди мають вибирати подорожі, які насправді є для них важливими, і варті зусиль та ризиків для мандрівки закордон.

Екотуризм

Через ретельне планування подорожей, мандрівники шукатимуть готелі та туристичні компанії, які мінімізовують їх вплив на планету. Все популярнішим стає “зелений туризм” з відпустками на природі. По всьому світу, національні парки та заповідники відзначають величезний наплив відвідувачів.

Оздоровчий туризм

У 2021 році можна очікувати, що відвідувачі пляжів змінять сонце на тінь, а коктейлі на воду. Мандрівники все частіше плануватимуть поїздки в місця, після яких вони почуватимуться краще, ніж коли їхали з дому.

Через масові карантинні обмеження, самоізоляції, закриття спортзалів, стрес, зайві калорії, обмеження доступу до лікарень, негативно скажеться на здоров’ї людей. Тому, все популярнішим ставатиме оздоровчий туризм.

Спілкування з місцевими жителями

Туристи постійно прагнуть навчатись чого нового. Спілкування та взаємодія з місцевими жителями стане важливим аспектом у подорожах в майбутньому. Незалежно від того, чи це відпочинок, робота або волонтерство, мандрівники захочуть залишити про себе позитивний спогад.

Особливо це проявиться під час робочих мандрівок, коли відвідувачі поєднують роботу з відпустками, залишаючись на довший час у певному місці.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.