Поїзд з Португалії до Сінгапуру може стати найдовшою поїздкою у світі

Відстань маршруту з Лагосу на півдні Португалії до Сінгапуру становите понад 18 тис. км, а подорож триватиме 21 день.

Маршрут розрахували любителі поїздів на Reddit за допомогою залізничного експерта Марка Сміта, пише Euronews. Створити найдовшу поїздку стало можливим після запуску нової залізничної лінії в Лаосі.

Раніше безперервна подорож поїздом закінчувалась би у В’єтнамі та становила 16,8 тис. км. Проте цього року відкрилось швидкісне залізничне сполучення, що з’єднало Куньмін в Китаї зі столицею Лаосу В’єнтьян. Таким чином, мандрівники можуть доїхати з Пекіна в Бангкок, а потім і в Сінгапур.

Мандрівники, які вирушать в цю подорож, матимуть змогу відвідати 13 різних країн Євразії – від Іспанії, Польщі та Білорусі в Європі до Монголії, Таїланду та Малайзії в Азії.

twitter/Locati0ns

Звичайно, що доведеться зробити декілька зупинок на ніч, щоб отримати візу чи інші документи. Також знадобиться декілька перельотів до різних залізничних станцій, а бронювання квитків на всю поїздку коштуватиме близько 1200 євро.

Поїздка потягом також значно скоротить викиди вуглецю. Зокрема, при перельоті в один бік з Лісабона в Сінгапур виділяється близько 1,67 тонни CO2, така ж поїздка потягом або автобусом призведе до викидів приблизно в 0,08 тонни.

До речі, в Туреччині відновили роботу “Східного експреса”.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Як дешево подорожувати Європою потягами та автобусами