Поїзди зупинятимуться в “червоних зонах”, але тільки для висадки пасажирів

Пасажирські потяги Укрзалізниці будуть зупинятись у “червоних зонах”, але тільки для висадки пасажирів.

Про це у ефірі Громадського радіо заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Міністр зазначає, що коли потяг наближається до червоної зони і висадки-посадки пасажирів не буде – то потрібно буде попереджувати заздалегідь.

Пасажирські потяги зупинятимуться у місцях, які потрапили до «червоної зони» за рівнем поширення COVID-19 (наразі це Тернопіль і Луцьк, а також Кіцманський район Чернівецької області), але лише для висадки пасажирів, а посадку там не здійснюватимуть.

«Мені здається треба було повідомити людей як буде курсувати потяг заздалегідь. Наразі ми звернулись до уряду, щоб можна було висадку забезпечити, тому що тут питання у тому, щоб мобільність коронавірусу не розповсюджувалась, зрозуміло, що висадку зробити це не проблема. Людина може вийти з потягу , але назад уже не зайде і зрозуміло, що підсідати на зупинці у Тернополі вже не буде. Зараз ми підходимо до цієї логіки і я сподіваюсь, що завтра на уряді такі зміни до постанов зроблять», – каже Криклій.

Нагадаємо, з 3 серпня Укрзалізниця тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.

Як знайти квитки на потяг Укрзалізниці

Перевірені способи моніторингу квитків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.