Польща послабила карантин та відкрила кордони для студентів

Влада Польщі послаблює карантинні заходи та відкриває кордони для в’їзду трьом категоріям, які також звільняються від обов’язкової обсервації.

Як повідомляє УНІАН, уряд Польщі дозволив в’їзд в країну іноземним студентам, зокрема і з України.

Крім того дозволили вїжджати в країну міжнародним автоперевізникам, які їдуть транзитом через країну, окрім транспортних засобів якими здійснюють міжнародні перевезення;

Також, в’їхати у Польщу зможуть громадяни інших країн ЄС, Європейського економічного простору і Швейцарії з метою проїзду транзитом по території Польщі, що триває не більше 12 годин від моменту перетину кордону Польщі.

Ці особи звільняються від карантину відповідно до постанови Ради міністрів про встановлення конкретних обмежень, розпоряджень і заборон в зв’язку з виникненням епідемії. Необхідність включення учнів і студентів в категорії осіб, які мають право на перетин державного кордону, випливає з графіку зовнішніх іспитів, затвердженого Міністерством національної освіти для учнів, які закінчили навчання в польських початкових і середніх школах (в період від 8 червня до 28 серпня)“, – розповідають в уряді.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: