Польща ускладнила правила в’їзду для іноземців

З 15 грудня всі мандрівники, які прибувають з-за меж Євросоюзу, повинні будуть на кордоні пред’явити негативний результат тесту, зробленого за добу до в’їзду.

Про це пише Wprost.pl.

Польський уряд вирішив посилити карантинні обмеження через велику кількість нових випадків зараження та смертей, а також виявлення нового штаму “Омікрон”.

Окрім посилання умов щодо перетину кордону, в Польщі ввели низку карантинних обмежень по країні. Зокрема, дозволена кількість невакцинованих осіб, які можуть відвідати церкви, ресторани, готелі, кінотеатри, спортивні об’єкти, зменшиться до 30%. У громадському транспорті та поїздах дозволять займати 75% доступних місць.

Також з 15 грудня не працюватимуть клуби та дискотеки. Менша кількість осіб зможе відвідувати тренажерні зали та фітнес-клуби, музеї та картинні галереї: ліміт 1 особа на 15 кв.м. Такі ж обмеження стосуються ярмарків, конференцій та виставок. Для щеплених осіб обмеження не застосовуватимуть.

Нагадаємо, з 9 вересня Польща дозволила подорожувати українцям з туристичною метою. Щепленні мандрівники могли їхати без додаткових тестів та карантину.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

10 незвичайних готелів Польщі

У яких варто зупинитися хоч раз