Польща звільнила від карантину деякі категорії іноземців

Уряд Польщі вніс зміни у правила в’їзду для іноземців під час локдауну в країні. Деяким категоріям громадян дозволили не проходити обов’язковий карантин.

Згідно з новими правилами, до таких осіб відносяться – близькі родичі громадян Польщі, власники карт поляка або з дозволом на проживання, ті хто мають дозвіл на роботу, дипломати, студенти, спортсмени, медики, далекобійники, члени екіпажів літаків та кораблів.

З 28 грудня 2020-го по 17 січня 2021-го на території Польщі запроваджується ряд обмежень. Зокрема, встановлено заборону на вільне переміщення у новорічну ніч: з 19:00 31 грудня 2020 року до 6:00 1 січня 2021 року. Призупинено роботу торгових центрів та обслуговування в готелях. Продовжено обмеження функціонування інфраструктури гірськолижних трас, спортзалів, фітнес-клубів, аквапарків. Заклади харчування працюють тільки навинос.

Громадяни України, яким наразі дозволено в’їхати до Польщі, після перетину кордону зобов’язані дотримуватись 10-денного карантину. Від карантину також звільняються особи, які мають довідку про наявність у них щеплення від COVID-19.

До речі, в Чорногорії також посилили карантинні обмеження напередодні різдвяних свят.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.