Поромну переправу між Україною та Румунією відкриють влітку цього року

Кабінет Міністрів України планує, вже у липні цього року, відкрити на кордоні з Румунією пункт пропуску “Орлівка”, що дозволить запустити поромні перевезення між українською Орлівкою та румунською Ісакча.

Як повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, поромна переправа через Дунай – продовження дороги Одеса – Рені, яку завершили ремонтувати у лютому.

За його словами, це дасть можливість зменшити на 2 години перевезення в напрямку Румунії, Болгарії та Туреччини.

“Наступний етап при достатньому трафіку та фінансування ЄС будівництво моста. Гарний приклад ДПП – приватна інвестиція 10 млн євро (в тому числі будівництво пункта пропуску) та 1 млн євро обласний бюджет на 2 км під‘ізної дороги. “, – розповів Довгань.

Про відповідне рішення КМУ, щодо відкриття поромного, пасажирського та вантажного сполучення між населеними пунктами Орлівка – Ісакча, повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, новий міжнародний пункт пропуску може запрацювати вже цього літа, він створить умови для відкриття відповідної поромної переправи між Україною та Румунією, що прилягає до автомагістралі «Одеса – Рені».

«Ця тема була однією із ключових під час мого візиту до Бухаресту наприкінці березня цього року. Я радий, що ми швидко знаходимо спільну мову з нашими міжнародними партнерами, а також ефективно співпрацюємо в питаннях розвитку інфраструктури. Завершення будівництва «Одеса-Рені» разом з відкриттям поромної переправи створить якісне транспортне сполучення між Україною та Румунією», – наголосив очільник Міністерства.

Також він повідомив, що українсько-румунське транспортне пасажирське та вантажне сполучення здійснюється транзитом територією Республіки Молдова (пункт пропуску Рені (Україна) – Джурджулешт (Республіка Молдова).

Нагадаємо, що будівництво поромної переправи Орлівка – Ісакча стартувало восени 2015 року на українському березі Дунаю. На переправі працюватимуть чотири порома з осадкою 1,5 метра. Відстань між українським і румунським берегами на переправі складе близько 900 метрів. Вартість проекту сягає 12 млн євро.

Одеська область: Новий пункт пропуску в Орловці10 квітня Кабінет міністрів України погодив відкриття ще одного пункту пропуску на кордоні з Румунією. Міжнародний пункт пропуску «Орловка» буде відкритий для поромного, пасажирського і вантажного сполучення між населеними пунктами Орловка (Україна) і Ісакча (Румунія). Відзначається, що на сьогоднішній день в Одеській області відсутні пункти пропуску, а сполучення здійснюється транзитом через Молдову. Очікується, що відкриття КПП «Орловка» на Дунаї створить умови для запуску поромної переправи між Україною та Румунією.

Опубліковано ТРК «ЮЖНАЯ ВОЛНА» Середа, 10 квітня 2019 р.

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа


Теги: