Посольство Таїланду та Туристичне Управління Таїланду надають допомогу тайській спільноті в Україні

Спалах коронавірусу Covid-19 призвів до стрімкого закриття кордонів. Внаслідок цього близько 200 тайських громадян виявилися закритими в українських містах. І кілька тисяч українців – у Таїланді.

Саме тому Посольство Королівства Таїланд у Східній Європі об’єднало зусилля з Туристичним Управлінням Таїланду (ТАТ) та представництвом ТАТ у Києві, щоб надати допомогу громадянам які опинились у цій складній ситуації.

Днями ройшла акція з доставки харчових наборів тим, хто цього потребує. Перша партія продовольства вже доставлена тайцям в Києві, щоб підтримати їхній добробут в цей складний час.

За словами пана Четтапхана Максампхана, Посла Королівства Таїланд у Варшаві, який також відповідає за Україну, «захист та просування прав та інтересів тайських громадян за кордоном лежать в основі зовнішньої політики уряду Королівства Таїланд. Завдяки TAT та його представництву в Києві, Посольство може негайно надати допомогу нашим людям в Україні. Ми продовжимо моніторити ситуацію, щоб бути готовими допомагати й надалі, якщо буде така необхідність».

«Я була глибоко розчулена, коли зі мною зв’язалися представники тайського уряду, а потім отримала продуктовий набір, який доставили українські волонтери», – розповіла Танаван Матчіма, майстер тайського масажу в Києві.

Туристичне Управління Таїланду з радістю долучилося до надання допомоги тайським громадянам в Україні через своє місцеве представництво.

“Ми раді були долучитися до допомоги тайським громадянам в Києві, Харкові та Львові. Адже ми знаємо, що тайський уряд та місцеві жителі також дбають про українців, які залишилися на карантині у Країні Посмішок”, – коментує Ніколас Дімітров, голова представництва ТАТ в Києві.

За інформацією Посольства України в Королівстві Таїланд, тайська сторона також активно допомагає українцям не лише у питаннях репатріації (отримання відповідних дозволів, погоджень авіарейсів тощо), але й у наданні доступних місць тимчасового розташування, а також навіть взяла на себе витрати на авіапереліт двох українців з провінційного містечка до Бангкоку.       

Нижче наводимо коментарі українських громадян щодо їхнього досвіду карантину в Таїланді. 

«Мене вразила ефективність протипандемічних заходів в Таїланді. Скрізь були термосканери, і всі носили маски. Звичайно, ми сумували за басейнами та пляжами, які були зачинені, але ми зрозуміли, що це робиться заради нашої безпеки», – Оксана Авраменко, менеджер з персоналу з Харкова.

«Я люблю Пхукет! Мені тут дуже комфортно, й місцеві жителі дуже добрі та щирі. Тому я вирішила залишитися тут на карантині. Тепер я з нетерпінням чекаю відновлення регулярних авіаперевезень, щоб повернутися додому в Україну », – Олена, туристка з Київської області.

«Я у захваті від тайців, які допомагають іноземним туристам незалежно від їхнього статусу. Я отримав всю необхідну допомогу з продовженням моєї візи та отриманням продуктів харчування», – Роман, турист з Олександрії.

Теги: