Посольство України надало нові рекомендації для мандрівників у Таїланд

Посольство України у Таїланді озвучило нові рекомендації щодо відвідування країни та попередило про штрафи до $3300 або кримінальну відповідальність за недотримання відповідних заходів у зв’язку з коронавірусом.

Як йдеться у заяві Посольства, станом на 13 березня в Королівстві Таїланд підтверджено 75 випадків захворювань на коронавірус (COVID-19), у тому числі один летальний. Уряд королівства ухвалив та запроваджує низку заходів, спрямованих на зменшення поширення коронавірусу.

Зокрема, буде відкрито інформаційно-моніторинговий центр, введення більш жорстких візових режимів, медичний скринінг, самостійний карантин на 14 днів.

Водночас зазначається, що нові випадки ураження коронавірусом, хоч і поодинокі, фіксуються майже щодня. Посольство просить українців врахувати низку рекомендацій під час планування поїздки до Таїланду поряд із загальновідомими медичними рекомендаціями.

Перед поїздкою до Таїланду слід обов’язково оформити поліс медичного страхування, який включатиме покриття медичних витрат внаслідок ймовірного ураження коронавірусом. Виявлення при в’їзді в країну симптомів коронавірусної інфекції матиме примусове направлення на тестування/карантин/лікування до одного із тайських медичних закладів. Якщо виникла підозра на захворювання, рекомендується невідкладно звернутися до найближчого медичного закладу або зателефонувати на «гарячу лінію» Департаменту контролю захворювань при Міністерстві охорони здоров’я Таїланду – 1422 (можливі послуги карети швидкої допомоги), а також інформувати посольство України.

Крім того, може знадобитися медична довідка про відсутність захворювання на коронавірус, без якої в Таїланді можуть відмовити у реєстрації на рейс.

Порушення викладених вище та інших норм закону Таїланду про інфекційні хвороби каратиметься штрафом до 3 тис. 300 доларів США або позбавлення волі на строк до одного року“, – йдеться у повідомленні.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: