Пожежі в Туреччині: чи планується евакуація українських туристів

З 28 липня через аномально високі температури були спровоковані лісові пожежі в південно-західних регіонах Туреччини. Зокрема, в провінціях Анталія, Адана, Мерсін та Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів.

Як повідомляє МЗС Укрїани, наразі не планується евакуація українців через лісові пожежі в Туреччині, передає РБК-Україна.

Зокрема, консул в Анталії розповів, що є поодинокі звернення щодо можливого відселення з готелів, але тільки з тих, де немає води та світла. Тому, поки що, евакуація українців не планується.

Водночас якщо будуть масові звернення, то дипломати продумають евакуацію. На цю мить постраждалих серед українців немає.

29 липня турецька влада взяла під контроль пожежі поруч з готелями у провінції Анталія. Осередки загоряння знаходяться приблизно в 70 км від міста Анталія, 20 км від зони готелів у районі Манавгат та в районі Аксекі  за 50 км від узбережжя. Водночас виникли нові пожежі неподалік від Мармаріса (район Армуталан) та Бодрума (район Гюверджінлік, провінція Мугла). У Бодрумі в безпосередній близькості до готелів пожежу взято під контроль.

У разі виникнення загрози життю та здоров’ю МЗС України просить громадян негайно звертатися на гарячу лінію Консульства України в Анталії +90 554 169 96 60  та Посольства України в Туреччині +90 539 550 98 98, +90 312 442 15 93.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.