Працівників “Борисполя” підозрюють у корупційній схемі з ПЛР-тестами

Співробітників київського аеропорту звинуватили у корупційній схемі – вони спеціально затягують час, а потім пропонують купити негативний ПЛР-тест за $150.

Про це у “фейсбуці” написав журналіст Роман Кошмал, передає Сегодня.

За словами журналіста, 17 липня його друг, громадянин ОАЕ, повертався з Києва у Дубай рейсом SkyUp. Хоча влада ОАЕ не вимагає ПЛР-тесту від тих, хто повертається додому, на стійці реєстрації в аеропорту йому відмовили у посадці на літак.

Водночас представник аеропорту запропонував купити негативний результат тесту в офіційній лабораторії за $150. Чоловік купив тест, тому що не мав іншого вибору. Однак ніяких проб у нього для дослідження не брали. Пізніше з’ясувалося, що це вже непоодинокий випадок.

Крім того, як зазначив Кошмал, співробітники аеропорту спеціального відтягували час до останнього, щоб чоловік не зміг звернутись за допомогою.

В пресслужбі летовища вже відреагували та пообіцяли перевірку викладених фактів. Також там стверджують, що співробітники можуть бути невинними. На стійках реєстрації пасажирів обслуговують не завжди працівники аеропорту. До прикладу, у SkyUp є власна “хендлінгова” служба, і це не співробітники летовища.

Нагадаємо, ще минулого року на території аеропорту “Бориспіль” запрацювало декілька лабораторій, що пропонують ПЛР-тести.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Що таке овербукінг?

Як уникнути та отримати компенсацію