Прогулянка вихідного дня: 9 парків поблизу Києва

Прогулятись парком і влаштувати пікнік — завжди гарна ідея для вихідного дня. Зробили добірку найцікавіших та найгарніших парків Київської області. 

Дізнавайтесь більше про цікаві місця України, підписуйтесь на наш Telegram канал або Viber групу.

Феофанія, місто Київ

красиві парки поблизу києва Феофанія, місто Київ  як доїхати
Фото: Nick Grapsy

Феофанія — парк-пам’ятник садового мистецтва, на території росте близько 90 видів рослин та дерев. Мальовниче місце для відпочинку на природі у межах Києва. Тут є озера, альтанки та дитячі майданчики, місця для пікніків. 

Парк працює щодня з 8 до 23. Вартість квитків для дітей — 10 грн, для дорослих — 30 грн, групові екскурсії — від 200 грн. Парковка та професійні фотозйомки оплачуються окремо, детальніше на офіційному сайті

Як дістатись: маршруткою №444  від станції метро Теремки, їхати приблизно 45 хвилин. 

Межигір’я, село Нові Петрівці

красиві парки поблизу києва Межигір’я, село Нові Петрівці  як доїхати
Фото: mezhygirya.com.ua

Колишня резиденція Януковича відкрита для відвідувачів з 2014 року. Межигір’я — це величезний парк з полем для гольфу, міні-зоопарком, озерами, власною набережною, музеєм ретро автомобілів та іншими локаціями. Територія дуже велика, на відвідування краще виділити цілий день. Парком можна гуляти пішки, взяти напрокат велосипед або сігвей, також можна замовити пішохідну екскурсію або екскурсію на електромобілі. На території є кафе, де можна поїсти, а можна взяти щось із собою та влаштувати пікнік на одній з галявин. 

Парк працює щодня з 8 години ранку. Вартість квитків для дітей від 50 грн, для дорослих — від 70 грн. Детальніше про графік роботи та ціни — на офіційному сайті парку.

Як доїхати на громадському транспорті: з метро Героїв Дніпра щодня ходять маршрутки прямо до Межигір’я. Їхати 20-30 хвилин. 

Читайте також: Де купатися поблизу Києва

Київська Русь, село Копачів

красиві парки поблизу києва Київська Русь, село Копачів  як доїхати
Фото: Наталія Коваль

Історична реконструкція Києва часів Київської Русі, на території відтворена архітектура та побут тієї епохи. Гостям парку пропонуються екскурсії, майстер-класи з фехтування, гончарства, ковальської справи, кінні прогулянки і навіть політ на повітряній кулі. На території можна святкувати дні народження, весілля і проводити корпоративи. У парку регулярно проводяться фестивалі, історичні реконструкції та інші заходи. 

Вартість квитків для дітей — 60 грн (будні), 80 грн (вихідні), для дорослих — 150 грн (будні), 200 грн (вихідні). Екскурсії, майстер-класи та інші заходи оплачуються окремо, детальніше на сайті парку

Як доїхати на громадському транспорті: прямий автобус Київ-Степок від автобусної станції Видубичі, платформа №15, о 9:45 та 18:20. Їхати приблизно годину. 

Добропарк, село Мотижин 

красиві парки поблизу києва Добропарк, село Мотижин  як доїхати
Фото: znaj.ua

Парк з величезною територією продуманий так, що тут кожного сезону зацвітають різні квіти: весною тюльпани, літом поля лаванди, петунія та бегонія, а восени гортензії. В парку можна орендувати велосипеди, пледи та кошики для пікніків, тут проводяться майстер-класи, є атракціони для дітей і озеро, в якому можна купатися. 

Добропарк працює щодня крім понеділка з 8:00 до 20:00. Вартість квитків для дітей — 50 грн, для дорослих — 80 грн. Професійні фотозйомки оплачуються окремо, детальніше на сайті парку.

Як доїхати громадським транспортом: на маршрутках №375, 771, 373 від станції метро Житомирська. Їхати близько півтори години. 

Читайте також: Куди поїхати недалеко від Києва. Маршрути вихідного дня

Дендропарк «Олександрія», місто Біла Церква

красиві парки поблизу києва Дендропарк «Олександрія», місто Біла Церква як доїхати
Фото: Роман Наумов 

Олександрія — пам’ятка садового мистецтва, був заснований у 18 столітті, найбільший парк в Україні та один з найбільших у Східній Європі. Тому на відвідування слід виділити цілий день. Тут росте понад 2500 видів рослин та дерев, і серед них дуже рідкісне — тюльпанове дерево. У парку тече річка Рось, водойми з лебедями та качками, скульптури.

Літом парк працює щодня з 8:00 до 21:00. Вартість квитків для дітей — 15 грн, для дорослих — 20 грн, групові екскурсії — 250 грн. 

Як доїхати на громадському транспорті: автобусом від автобусної станції “Видубичі”.

Ландшафтний парк «Буки», село Буки

красиві парки поблизу києва Ландшафтний парк «Буки», село Буки як доїхати

Парк Буки має цікаву історію: місцевий меценат Іван Суслов у 1996 році купив територію, на якій знаходилось сміттєзвалище, та зробив на ній ландшафтний парк. У парку є храмовий комплекс, фонтан, скульптури, галявина казок, міні-зоопарк і маєток Суслових, потрапити у який можна тільки з екскурсією. 

Парк відкритий у п’ятницю, суботу та неділю. Вхід безкоштовний, але вхід у міні-зоопарк та на територію казкової галявини платний. 

Як доїхати на громадському транспорті: з Києва до Білої Церкви, а там пересісти на автобус до села Буки. 

Читайте також: Маршрут вихідного дня: Корсунь та Стеблів

Богуславль, місто Богуслав

красиві парки поблизу києва Богуславль, місто Богуслав як доїхати
Фото: kyivmaps.com

Парк простягається вздовж річки Рось. Приблизно половину території парку займає геологічна пам’ятка природи «Відслонення богуславських гранітів» — це гранітний каньйон з високими сірувато-коричневими скелями. Інша половина — це міський парк із зонами для відпочинку. 

Вхід у парк безкоштовний

Як доїхати на громадському транспорті: від станції метро “Видубичі” кожної години ходять маршрутки. Їхати приблизно дві години.

Яготинський парк імені Розумовського, місто Яготин 

Фото: Kiyanka 

Мальовничий парк, який заснував гетьман Кирило Розумовський. Його син захоплювався ботанікою і мав рідкісну колекцію рослин, він і зробив найбільший внесок у розвиток парку. Парк знаходиться на березі річки Супій, крім численних видів рослин та дерев тут багато пам’яток. Наприклад, у палаці Розумовських-Рєпніних облаштували музей під назвою «Флігель Тараса Шевченка». 

Вхід у парк безкоштовний

Як доїхати на громадському транспорті: автобусом з автостанції “Дарниця” або від станції метро “Харківська, їхати приблизно дві години. 

Згурівський дендропарк, містечко Згурівка

красиві парки поблизу києва Згурівський дендропарк, містечко Згурівка як доїхати
Фото: Ростислав Маленков

Парк-пам’ятка садового мистецтва, був заснований у 19860 році. Один з найбільших дендропарків України. Колись тут було понад 150 видів дерев, але деякі з них, на жаль, зникли, залишилось близько 60 видів. Центральна частина парку розташована навколо притоки річки Супій. 

Вхід у парк безкоштовний
Як доїхати на громадському транспорті: автобусом Згурівки від автостанції “Дарниця”, їхати приблизно дві години.


Готові автомобільні маршрути Україною

Путівники, поради, карти