При посадці на поїзд можна буде пред’явити документи через додаток “Дія”

6 лютого відбулась презентація додатку “Дія”, Укрзалізниця підтримала ініціативу цифровізації відносин держави та громадян і надала дозвіл користувачам пред’являти електронне посвідчення у додатку при посадці у поїзд.

Як зазначають в прес-службі Укрзалізниці, посвідчення у додатку буде доступне офлайн, але важливим фактором при звірці даних буде дата останнього оновлення документу.

Якщо електронне посвідчення не матиме фото, або виникатимуть технічні проблеми, воно не вважатиметься чинним. Пасажиру необхідно буде пред’явити звичайний документ, що посвідчує особу.

Також, можна використовувати скріншот посвідчення з додатку «Дія».

Нагадаємо, при посадці у поїзд пасажир повинен мати квиток і посвідчення, що посвідчує особу. Це може бути паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон та інші, які передбачені правилами.” – повідомили в Укрзалізниці.Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож