Qatar Airways дозволила безплатно повертати квитки до кінця літа

Катарська авіакомпанія дозволила без штрафів повертати або змінювати всі авіаквитки до кінця літа 2021.

Нові правила розповсюджуються на бронювання, які буде зроблено до 31 серпня 2021 та включають вильоти до 31 травня 2022, пише Avianews.

Згідно з правилами, пасажири зможуть повернути повну вартість авіаквитка без застосування штрафів або додаткових зборів за повернення. Авіакомпанія повертатиме кошти на той же рахунок, з якого проводилась оплата. Якщо квиток буде частково використано, то повернуть невикористану частину тарифу.

Крім того, пасажири можуть безплатно змінювати маршрут або дату перельоту. Авіакомпанія не стягує штрафів за зміну у квитках, проте необхідно буде доплатити різницю тарифів та зборів.

Ще одна опція Qatar Airways дозволяє обміняти невикористану частину квитка на ваучер. Він буде на 10% більшої вартості початкового бронювання. Ваучер можна використати на бронювання нових авіаквитків компанії.

До речі, Qatar Airways пропонує спеціальну програму зі знижками для студентів. Програма Student Club передбачає знижки, понаднормовий багаж, безплатний Wi-Fi та інші ексклюзивні пропозиції.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.