Qatar Airways подарує вчителям 21 000 квитків на подорожі по світу

Авіакомпанія Qatar Airways з нагоди Дня вчителя подарує 21 000 квитків представникам професії на любі авіарейси мережі компанії.

Святкові промокоди будуть розподілятись кожного дня з 5 по 7 жовтня включно. Період подорожі: з 20 жовтня 2020 до 30 вересня 2021. Всі перельоти повинні бути завершені до 30 вересня 2021. Період, коли можна скористатися промокодом для бронювання квитків: з 7 жовтня по 1 листопада 2020.

Подати заявку на промокод можна за посиланням.

Якщо ви вчитель, то маєте можливість отримати:

  • Безкоштовний квиток в економ-класі на один з напрямків компанії по всьому світу.
  • Знижку -50% на наступний переліт з авіакомпанією Qatar Airways; (окрім вас, пропозицією можуть скористатись ваші родичі або друзі)

Дана спеціальна пропозиція доступна виключно лише для вчителів шкіл. Перелік спеціалізації вчителів обмежується  наступним списком: вчитель, асистент вчителя та вчитель на заміну, спеціаліст навчального закладу з інклюзивності та адаптації; викладач-репетитор, зайнятий в навчальному закладі, класний керівник; вчитель початкової школи, шкільний психолог; вчитель початкових класів, вчитель середньої школи, вчитель англійської мови як іноземної; вчитель в сфері спеціальної освіти; помічник викладача, вчитель, який займається підготовкою дітей дошкільного та раннього віку та зайнятий у школі.

Крім того, авіакомпанія сьогодні дарує 2021 авіамилю Qmiles для всіх нових учасників програми лояльності Privilege Club. Милі можна використати для бронювання квитків, підвищення класу, доступ до лаунжів та безкоштовне перевезення понаднормованого багажу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: