Рада ЄС схвалила угоду про спільний авіапростір з Україною

Підписання угод призведе до зниження цін на авіаквитки та розширення маршрутної мережі.

Про це повідомила пресслужба міжнародного аеропорту “Київ” імені Сікорського з посиланням на голову ради директорів аеропорту Дениса Костржевського.

За його словами, підписання угоди стане вигідним для України, коли вітчизняні авіакомпанії зможуть конкурувати із європейськими. Водночас угода позитивно вплине на розширення географії польотів та здешевлення авіаквитків для українців.

Схвалення угоди – останній етап перед підписанням договору про відкрите небо. Планується, що угода вступить в дію осінню 2021. Вона скасує ринкові обмеження та приєднає Україну до внутрішнього авіаринку ЄС. Проте, Україна зобов’язується прийняти авіаційні стандарти ЄС та запровадити європейські авіаційні правила.

Угода передбачає два етапи лібералізації авіасполучення між Україною та ЄС. На першому етапі європейські авіаперевізники зможуть виконувати внутрішні рейси по Україні. Під час другого етапу українські авіакомпанії зможуть виконувати рейси між будь-якими містами ЄС, за умови, що початкова або кінцева точка маршруту буде в Україні.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки
Теги: