Рада ЄС залишила Україну в “зеленій зоні”

В Євросоюзі оновили перелік безпечних країн, для яких рекомендовано скасувати обмеження на поїздки. Попри зріст нових випадків зараження, Україну залишили в “зеленому” списку.

Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

Зокрема, до “зеленого” списку були додані Чилі, Кувейт та Руанда. Натомість Боснію та Герцеговину і Молдову вилучено зі списку.

Загалом Рада ЄС рекомендує скасувати обмеження на поїздки для жителів третіх країн: Україна, Австралія, Канада, Чилі, Йорданія, Кувейт, Нова Зеландія, Катар, Руанда, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Корея, Уругвай, Китай.

Як зазначено в рекомендаціях, даний перелік країн буде переглядатись та оновлюватись кожні два тижні. Критерії для визначення безпечних країн охоплюють епідеміологічну ситуацію та загальну реакцію на коронавірус в країні. Крім того, кількість нових випадків Covid-19 повинна становити не більше 75 на 100 тис. населення за останніх два тижні.

Протягом вересня в Україні фіксують значне збільшення випадків зараження на Covid-19. В середньому за останній тиждень кожного дня хворіють понад 5 тис. громадян, а 23 вересня кількість нових випадків перевищила 8 тис.

Нагадаємо, Рада ЄС з 15 липня включила Україну до “зеленого” списку. Країнам-членам ЄС рекомендували поступово знімати обмеження на в’їзд для громадян України.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.