RegioJet планує відкрити маршрут Прага-Краків-Львів з пересадкою в Перемишлі

Чеська залізнична компанія RegioJet навесні 2021-го планує відкрите нове міжнародне сполучення Прага-Краків-Перемишль. При цьому в Перемишлі можна буде зробити пересадку на поїзд “Укрзалізниці”, який прямує до Львова.

У компанії зазначають, що нарешті отримали дозвіл на доступ до польської інфраструктури від Адміністрації залізничного транспорту Польщі (UTK), пише ЦТС.

Точну дату початку виконання рейсів повідомлять після зняття обмежень на поїздки через коронавірус. Водночас в RegioJet готуються запустити поїзди вже у квітні 2021-го.

Потяги курсуватимуть в нічний час з відправленням з Праги, Перемишля та Кракова та ранковим прибуттям на кінцеві станції. Для пасажирів доступні спальні або сидячі вагони.

Нагадаємо, ще до початку пандемії, чеська компанія планувала запустити поїзди з Праги до України. Передбачалось, що поїзд з Праги в Польщі буде доїжджати до станції Медика, а в Україні – до станції Мостиська-2, а далі до Львова пасажирів будуть довозити автобусами.

Як дешево подорожувати Європою потягами та автобусами


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.