Реклама в каналі Ветер дует

Ветер дует – найбільший україномовний канал в тематиці подорожей та туризму. Від старту проєкту в 2016 році аудиторія постійно зростає, зараз канал читає понад 150 000 людей.

З детальною статистикою каналу ви можете ознайомитися на сервісі tgstat.ru.

Ми маємо кілька рекламних форматів: рекламна публікація, спонсорство публікації та спонсорство добірки. Нижче детально по кожному з форматів.

Види реклами в каналі та вартість
Ми надаємо перевагу рекламі послуг та товарів, пов'язаних з туризмом та подорожами. Усе інше обговорюється. Ми залишаємо за собою право відмовляти в рекламі, не пояснюючи причин. Формати реклами – публікація в каналі з зовнішніми посиланнями або телеграм каналом.
Топ від 2 годин.
Тематична реклама* за каналу не видаляється.
Не тематична** та канали в стрічці 14 днів.
Охоплення публікації 35-40 тис.

Вартість реклами :
Тематична - 2 000 грн
Все інше - 3 500 грн
* До тематичної реклами відносяться товари та послуги з прямим позиціюванням як туристичні (тури, авторські подорожі, сервіси бронювання, страхування, тощо), що вказано в описі товару/послуги.
** Не тематична реклама публікується в каналі вибірково. Ми залишаємо за собою право відмовити в публікації не пояснюючи причин

Реклама каналів та ботів - дуже вибірково за ціною "не тревел".

Будь-ласка, ознайомтесь з наступною інформацією перед тим, як замовляти рекламу:
Умови розміщення реклами

ВАЖЛИВО: Ми не розміщуємо готові тексти за принципом дошки оголошень. Ми просимо узгоджувати текст з нами перед публікацією і в 99% випадків запропонуємо підкорегувати ваш текст. Ми робимо це з єдиною метою - підвищити ефективність вашої реклами.

Рекламні публікації розміщуються з 11:00 до 17:00

Гарантований топ: будні - 2 години, вихідні - 4 години.

Тематична реклама з каналу не видаляється, не тематична або канали - 14 днів.

Зазвичай місця на рекламу розкуплені на 1 - 1,5 тижні вперед, просимо заздалегідь планувати вашу рекламну активність.

Ми точно не рекламуємо: гемблінг, ставки, тютюнові вироби, алкоголь, політику та суміжні проекти, будь-що, що суперечить закону України або здоровому глузду.

Ми залишаємо за собою право відмовляти в рекламі без пояснення причин.

Вимоги до рекламних публікацій
  1. Інформацію надає рекламодавець, кінцева публікація може бути відредагована під формат каналу
  2. Рекламодавець повинен надати інформацію для публікації не пізніше, ніж за 24 години до публікації.
  3. Мова публікації – українська
  4. Об'єм рекламних публікацій – до 1000 символів з пробілами. Зверніть увагу, що більша частина публікацій на каналі – короткі пости. Довгі тексти, велика кількість посилань – не формат каналу. Щонайгірше для вас – читачі просто недочитають вашу рекламу.
  5. В рекламній публікації не розміщуються посилання на телеграм канали, це окремий формат, який коштує дорожче.
  6. В рекламній публікації не використовуються звертання від першого лиця: МИ організовуємо, МИ надаємо, МИ проводимо і т.д.
  7. МИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО CAPSLOC В ПУБЛІКАЦІЯХ
  8. І зайві знаки пунктуації !!! для "привернення уваги!!!!!!! Це не працює, як і Capsloc.
  9. Те саме стосується надмірного використання емодзі
  10. Привернути увагу читача можна за допомогою хорошої пропозиції, що добре оформлена.
Статистика аудиторії каналу

90% читачів – люди, що проживають в Україні, активні мандрівники.

58% - жінки
42% - чоловіки

Вікове ядро аудиторії - 25-34 років - 65%, 34-44 - 19%, 18-24 - 10%, 45+ - 6%.***

80% користувачів читають канал з мобільних пристроїв
47% - iOS
53% - Android
Часті питання
Чи можна в рекламі дати посилання на сайт/товар/послугу, а також на наш телеграм канал? - Ні, реклама каналів - це окремий формат.

Чи можна замовити рекламу на завтра? - Черга на рекламу 1-2 тижні, дуже рідко вдається розмістити рекламу з дня на день, будь-ласка плануйте ваші активності заздалегідь.

Яку статистику ви надаєте? - Телеграм не віддає більш детальної статистики, ніж перегляди публікації. Якщо ви хочете відслідковувати ефективність ваших рекламних компаній, рекомендуємо використовувати інструменти інтернет-маркетингу - utm-мітки, Google Analytics або bit.ly чи аналоги.

Чи можна внести виправлення в опублікований текст? – Ми дуже просимо рекламодавців перевіряти текст та посилання перед публікацією. Відповідальність за коректність наданої інформації несе рекламодавець.

Ми не встигаємо з текстом/картинкою або з інших причин хочемо перенести публікацію? – Ми бронюємо рекламне місце заздалегідь, в 99% перенести публікацію неможливо. Просимо цінувати ваш та наш час.

Чи повертаєте ви гроші, якщо ми забули заздалегідь надіслати текст і пропустили свій день публікації? - Якщо реклама не була опублікована не по нашій вині – ми не повертаємо кошти.

Які гарантії?
Ми гарантуємо своєчасне розміщення реклами (день та час узгоджуються з рекламодавцем)

Чи можете ви гарантувати певну кількість переходів, замовлень, підписок?
Кожен продукт (тур, товар, канал) дуже індивідуальний, має купу нюансів, таких як попит, ціна, умови, інструменти маркетингу які ви використовуєте або ні, тощо. Все це впливає на кінцевий результат. Навіть швидкість роботи вашого сайту має значення. Тому гарантувати певні показники просто неможливо.

Ми надаємо доступ до аудиторії, як нею скористатися залишається на розсуд рекламодавця. Оцінка потенціалу аудиторії каналу та рішення про розміщення залишається на розсуд рекламодавця.
Якщо ви представляєте бренд або компанію, якій цікаво стати партнером матеріалів на нашому сайті veterdoit.com – напишіть на [email protected]