Рейтинг найбезпечніших авіакомпаній у 2021 році

Експерти з AirlineRatings опублікували щорічний рейтинг авіакомпаній, послуги яких є найбільш безпечними для пасажирів. Перше місце, вже вкотре, займає австралійська авіакомпанія Qantas.

Портал AirlineRatings щорічно оцінює понад 400 авіакомпанії світу за різними показниками, в тому числі і безпеки, пише Вокруг Света.

Так, Qantas займає першу позицію як “найбезпечніша авіакомпанія” з 2014 року. До першої п’ятірки також потрапили – Qatar Airways, Air New Zealand, Singapore Airlines і Emirates.

Рейтинг найбезпечніших авіакомпаній 2021 року

 1. Qantas
 2. Qatar Airways
 3. Air New Zealand
 4. Singapore Airlines
 5. Emirates
 6. EVA Air
 7. Etihad Airways
 8. Alaska Airlines
 9. Cathay Pacific Airways
 10. British Airways
 11. Virgin Australia / Virgin Atlantic
 12. Hawaiian Airlines
 13. Southwest Airlines
 14. Delta Air Lines
 15. American Airlines
 16. SAS
 17. Finnair
 18. Lufthansa 
 19. KLM
 20. United Airlines

Крім того, в AirlineRatings назвали 10 найбезпечніших лоукостерів: Air Arabia, Allegiant, EasyJet, Frontier, Jetstar Group, Jetblue, Ryanair, Vietjet, Westjet та Wizz Air.

Також портал підготовив список з 20 авіакомпаній, які найкраще захищали пасажирів від COVID-19. Це – Air Baltic, Air New Zealand, Alaska Airlines, All Nippon Airways, AirAsia, British Airways, Cathay Pacific Airways, Delta Air Lines, Emirates, Etihad Airways, Eva Air, Japan Airlines, Jetblue, KLM, Korean Airlines, Lufthansa, Singapore Airlines, Southwest, Qatar Airways та Westjet.

До речі, експерти з Safe Travel Barometer назвали Emirates “найбезпечнішою” авіакомпанією під час пандемії.

Як шукати дешеві авіа

Огляд пошуковиків

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.