Робота мрії: тестувальник ліжок у розкішних готелях Англії

Щасливчик отримає можливість провести п’ять ночей в п’яти розкішних готелях Англії.

Компанія Tielle Love Luxury, що створює постільну білизну для готелів, відкрила вакансію на “тестера ліжок на п’ять зірок”. Компанія пропонує провести ніч в п’яти найкращих готелях країни та протестувати постіль в цих шикарних умовах.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму заявки, переможець буде обраний за допомогою генератора випадкових чисел. Окрім, безкоштовних ночей, приз включатиме 500 фунтів стерлінгів готівкою на транспортні витрати, а також ще додатково 1000 фунтів.

Працювати потрібно буде протягом 2021 року у дні, які є зручними для заявника та готелю. Переможцеві потрібно буде провести ніч в готелі, зробити фото та поділитись враженнями у блозі на сайті бренду.

Зокрема, тестувати потрібно буде такі готелі, як The Savoy у Лондоні, The Artist Residence у Брайтоні та Grantley Hall у Ріпоні. І як додатковий бонус, ви можете взяти з собою друга.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.