Розкішний швейцарський готель пропонує елітне проживання під час карантину

Швейцарська компанія Le Bijou пропонує елітне проживання, на час проходження карантину, в сучасних розкішних квартирах.

Помешкання VIP-класу обладнані всім необхідним для комфортного проходження самоізоляції – приватний тренажерний зал, сауна, SPA, кухня, можливість доставки продуктів. В компанії обіцяють, що жильці будуть максимально ізольованими від інших людей.

Фото: СNN

Le Bijou, висококласна швейцарська компанія з 42 одиницями нерухомості, в дев’яти містах по всій Швейцарії, нещодавно запустила новий пакет для гостей, у відповідь на спалах коронавірусу та закриття країни.“, – повідомляє CNN.

Олександр Хюбнер, генеральний директор та співзасновник Le Bijou, розповідає, коли стало зрозуміло, що Covid-19 уже в Європі, компанія почала надавати додаткові можливості та послуги для гостей. Він та його команда приділяли особливу увагу розповсюдженню коронавірусу в Китаї та Європі, тому вони розробили послугу, яка надає “те, що людині справді потрібно зараз”.

Фото: СNN

За словами Хюбнера, квартира середнього розмірі (100 кв.м) зазвичай коштуватиме близько $1000 за ніч, однак оскільки подорожі припинились, житло можна орендувати за 500-600 доларів. Також, доведеться викласти додатково $500 за коронавірусний тест, який включає лабораторні досліди та візит лікаря.

Хоча більшість готелів Швейцарії закрили свої двері для мандрівників, одна Le Bijou продовжує надавати розкішне житло для тих, хто може собі це дозволити. Потрібно відзначити, що люди, які мають позитивний тес на коронавірус, швидше за все, будуть переведені до лікарень для обсервації у медичному закладі.

До речі, на відомій горі Швейцарії з’явився напис із закликом залишатись вдома

За матеріалами: СNN


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож