Румунія продовжила заборону на в’їзд для іноземців до середини жовтня

Уряд Румунії продовжив заборону на в’їзд для іноземців на територію країни до 15 жовтня 2020.

Про це повідомило Посольство України в Румунії.

Шановні громадяни! Інформуємо, що, згідно з рішенням Уряду Румунії, з 15.09.2020 р. продовжено на 30 діб дію режиму Надзвичайної ситуації в рамках якого забороняється в’їзд іноземних громадян на територію Румунії.” – йдеться в повідомленні.

Виключення із зазначеної заборони стосується наступних категорій осіб: члени сім’ї громадян Румунії; члени сім’ї громадян інших держав-членів ЄС; особи, які мають довгострокові візи, дозвіл на проживання; які в’їжджають до Румунії з професійною метою, що підтверджується отриманими візою; акредитований в Румунії дипломатичний, консульський персонал, персонал міжнародних організацій, військовий персонал; іноземці, які подорожують з метою навчання; висококваліфіковані працівники, якщо їх працевлаштування є необхідним з економічної точки зору; транскордонні працівники, сезонні сільськогосподарські працівники, персонал морського та річкового транспорту;

Крім того, громадяни, яким дозволено в’їзд в Румунію, після прибуття з країн із значним поширенням вірусу COVID-19 повинні пройти 14-денну самоізоляцію. Зі списком таких країн можна ознайомитись за посиланням.

Наразі, в Румунії зафіксовано 107 тис. випадків зараження коронавірусом, одужало – 43244, померло – 4285 осіб.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.