Ryanair не планує літати до кінця травня та запустив продаж квитків на зиму

Ірландський лоукост Ryanair повідомив, що швидше за все не буде здійснювати рейси протягом квітня-травня 2020, але все буде залежати від уряду країн. Водночас, в компанії запустили продаж квитків з України на зимовий період – від €25 в один бік.

Раніше, через стрімке поширення пандемії коронавірусу, лоукостер мав намір зупинити 80% регулярних рейсів з 18 березня, а з 24 березня закрити всі авіарейси.

В повідомленні компанії також зазначається, що наразі достеменно невідомо скільки часу триватиме ця зупинка перельотів, але досвід Китаю у боротьбі з коронавірусом показує, що для стримання пандемії потрібно як мінімум три місяці.

Усі клієнти, рейси яких були скасовані, отримають повідомлення електронною поштою з переліком усіх варіантів замін, повернення квитків та відшкодуванням коштів. В авіакомпанії зазначають, що процес відшкодування може займати трохи більше часу ніж зазвичай, та просять не дзвонити в кол-центр надто часто, оскільки, більше 50% офісного персоналу було відправлено на вимушені відпустки.

Водночас із закриттям авіарейсів, в компанії анонсували відкриття продажу квитків з міст України на зимовий період 2020/21. Вартість перельотів – від €25.

Джерело: Lowcost UA

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: