Ryanair прогнозує цінові війни, які стимулюватимуть відродження авіаринку

Ірландський лоукост Ryanair готується до цінової війни авіакомпаній, в якій розраховує перемогти, після зняття карантинних обмежень.

Про це розповів Reuters генеральний директор Майкл О’Лірі.

О’Лірі спрогнозував швидке відновлення трафіку, спростовуючи прогнози інших перевізник, які розраховують повноцінно повернутись на ринок за декілька років.

«Показники повернуться до нормальних, але з меншим рівнем цін. За момент до відновлення польотів ми почнемо розпродажі, і це зроблять інші авіакомпанії. Нас не хвилює, буде це 9,99 євро, 4,99 євро, 1,99 євро або 0,99 євро за квиток. У короткостроковій перспективі для нас важливо не заробити гроші, а повернути наших пілотів, бортпровідників і літаки в небо», – підкреслив О’Лірі.

У Ryanair передбачають, що європейські рейси залишаться закритими до “обмеженого” відновлення в червні. Після цього, стрімке відродження європейських подорожей буде спричинене крутими знижками на останні дні відпусток у липні-серпні.

“Багато людей по всій Європі були зачинені в квартирах. Всі вони захочуть піти у відпустку до того, як діти повернуться до школи”, – додав О’Лірі

Ryanair підтримує антикоронавірусні заходи, включаючи маски та перевірку температури пасажирів та екіпажу та відкидає заклики літати на третину порожніми.

Нагадаємо, Ryanair не планує відкривати рейси до кінця травня


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: