Ryanair пропонує клієнтам доплатити за квитки через підвищення авіаподатку в Німеччині

Ірландський лоукост Ryanair пропонує своїм пасажирам, які будуть здійснювати переліт з Німеччини після 1 квітня 2020, доплатити або повернути (без штрафу) квитки через підвищення авіаційного податку.

Про це повідомляє Avianews з посиланням на прес-службу Ryanair.

У повідомленні від Ryanair, зазначається, що пасажири повинні зробити вибір до 18 грудня 2019 року. Якщо бронювання залишиться без змін, з мандрівника буже додатково знято €5,53 для внутрішніх рейсів по Німеччині і в межах ЄС, для рейсів за межі ЄС – €9,96.

Причиною таких змін стало схвалення парламентом Німеччини підвищення авіаційного податку, через що авіакомпанії повинні збирати збільшений збір з усіх пасажирів, що забронювали рейси після 1 квітня 2020 року.

«Уряд Німеччини збільшує податок як частина програми по захисту клімату. Ryanair вважає, що збільшення податку не захистить клімат. Європейські авіакомпанії вже платять високі екологічні збори, і тільки один Ryanair заплатить 630 млн євро таких платежів в 2019 році», – повідомили у Ryanair.

Водночас, в компанії пропонують боротись зі змінами клімату іншими методами, такими як – інвестиції в нові літаки, заповнювати більше місць на рейсах, вирішити проблеми з повітряним рухом, через яку викиди вуглекислого газу збільшиться на 10% через польотів на більш довгі маршрути.

З 1 квітня 2020 року податок на авіаквитки на внутрішні і європейські рейси, включно з рейсами в Україну (зона 1) складе €13,03, на рейси тривалістю до 6000 км (зона 2) – €33,01, на рейси більшої дальності (зона 3) – €59,43.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: