Ryanair скоротила максимальний час онлайн-реєстрації

Ірландська авіакомпанія змінила період безкоштовної онлайн-реєстрації до 24 годин на бронювання після 28 січня. До цього, онлайн-реєстрацію можна було пройти за 2 дні до вильоту.

Згідно з оновленими правилами Ryanair від 28.01.2020, усі пасажири можуть безкоштовно зареєструватись онлайн на сайті Ryanair та видрукувати посадковий талон. В тарифах Plus та Flexi Plus вже включено безкоштовну реєстрацію.

Онлайн реєстрація відкривається за 60 днів, якщо наперед зарезервувати місце. Клієнти, які придбали квитки після 28 січня повинні зареєструватись онлайн від 24 до 2 годин до вильоту. Ті, хто придбали квитки до цієї дати, зможуть зареєструватись від 2 днів до 2 годин.

Після реєстрації, пасажир зможе завантажити та видрукувати на сторінці А4 посадковий талон, не пізніше ніж за 2 години до відправлення. Також пред’явити посадковий талон можна через мобільний додаток Ryanair.

Якщо пасажири не здійснили реєстрацію через інтернет або не завантажили та роздрукували посадковий талон, їм доведеться сплатити додатковий збір в аеропорту.

До речі, Ryanair скасувала збір за зміну дати рейсів, заброньованих до 31 березня та дозволила два рази безкоштовно змінювати дату вильоту до 31 жовтня 2021.

Найгірші місця Ryanair

та інших авіакомпаній

Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.