Ryanair випадково відправив пасажирку в Київ замість Валенсії

Пасажирка Ryanair помилково сіла не на той літак в Лондоні і потрапила в Київ замість Валенсії.

Як пише Avianews, пасажирка болгарського походження Інка Філева, зрозуміла, що прилетіла не туди, коли побачила знайомі букви кирилицею після виходу з літака.

Вона розповіла, що помилково пішла до виходу на посадку №54 замість №44. Співробітники ж нічого не помітили та спокійно пропустили її на літак.

Вже під час перельоту, пасажирка поцікавилась у бортпровідника, скільки часу їй летіти до Валенсії, на що її відповіли – 2 години 50 хвилин. При цьому не звернувши увагу на те, що вона назвала інше місто.

В Борисполі прикордонники впустили її в Україну, але у пасажирки виникли проблеми через відсутність представництва Ryanair в аеропорті. На допомогу прийшли співробітники летовища та зв’язались з авіакомпанією. Після чого, переоформили квитки з Києва в Лондон з подальшим вильотом у Валенсію.

Наступний рейс Ryanair у Лондон заплановано на 21 жовтня, тому кілька днів пасажирка проведе в готелі поруч з Борисполем.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: