Ryanair закриє рейси з Києва у Нюрнберг та Стокгольм

На період літньої навігації 2020, лоукост Ryanair повідомив про закриття рейсів Києва у Нюрнберг та в аеропорт Скавста, що знаходиться в 100 км від Стокгольма.

Як пише avianews.com, в прес-службі Ryanair підтвердили майбутні закриття авіарейсів через нестачу літаків. Зазначається, що останні рейси на обох напрямках лоукост виконає 27 березня 2020 року.

Причиною стали затримки з постачанням літаків Boeing 737 MAX, тому в компанії переглянули свої плани по розширенню флоту та розраховують на літній період отримати тільки 10 літаків замість 20.

«Ми шкодуємо про закриття цих двох баз і незначних скорочення провізних місткостей на інших базах, що повністю пов’язано з подальшими затримками поставок наших Boeing 737 MAX. Ми продовжуємо працювати з Boeing, нашим персоналом, профспілками і порушеними аеропортами, щоб мінімізувати скорочення провізних місткостей і числа робочих місць», – заявив головний виконавчий директор Ryanair Едді Вілсон.

Також, Ryanair змінив прогнози числа перевезених пасажирів на 2021 фінансовий рік, який почнеться 1 квітня 2020 року і триватиме до 31 березня 2021 року, з 157 млн ​​до 156 млн пасажирів.

Альтернативою цим напрямкам можуть стати рейси Wizz Air з Жулян у Нюрнберг та МАУ з Борисполя в Стокгольм (Арланда) на період літньої навігації 2020.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож