Саудівський лоукост Flynas відкриє ще два рейси в Україну

З 11 червня Flynas літатиме зі Саудівської Аравії до Києва, на черзі – Львів та Одеса.

Про це повідомила пресслужба ДАРТ у “фейсбук”.

В Держагентстві розглядають Саудівську Аравію як важливого стратегічного партнера та один з пріоритетних ринків, куди буде спрямована маркетингова кампанія.

«За останній місяць співпраця між нашими країнами значно активізувалася й вже цього тижня відбудеться запуск першого прямого рейсу з України до Саудівської Аравії компанії flynas, що значно збільшить туристичні потоки», – розповідає Мар’яна Олеськів, очільниця ДАРТ України.

Нещодавно Саудівська Аравія виграла гранд від світового банку на розвиток туризму, Україна – одна з тих країни, яка також може бути профінансована з виграного фонду.

Авіакомпанія Flynas планує з 11 червня запустити рейси Київ – Ер-Ріяд – від €265 в одну сторону. Рейси виконуватимуть щосереди, щоп’ятниці та щонеділі. Подорожувати можна з червня по вересень 2021-го.

Саудівська Аравія в січні відкрилась для іноземців. В’їзд можливий по посвідці на проживання або візі (крім електронної). Для мандрівок потрібно негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до подорожі. Також потрібна семиденна самоізоляція, з можливістю завершення на третій день за умови отримання негативного ПЛР-тесту.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки