Що варто зробити в Тбілісі: 5 ідей

З кожним роком все більшої популярності набувають мандрівки в Грузію. Що ж є такого феноменального в цій країні? І що нам про неї відомо? Давайте розбиратись.

Грузія – це невелика (відносно України) держава, яка захопила серця багатьох туристів. Для першого візиту в Грузію всі, як правило, обирають Тбілісі. Звичайно від нових емоцій, неймовірних пейзажів голова іде обертом. Але будьте спокійні, ми підібрали для вас 5 речей, які обов’язково необхідно зробити в Тбілісі.

Заблукати у вузьких вулицях історичного міста

Це напевно найпростіше. Єдине правило – жодних правил! Сміливо повертайте у вузькі вулиці, заходьте у нові дворики, вивчайте архітектуру, надихайтесь колоритом, не проґавте можливість зайти у сувенірну крамницю, де не розмовляють російською, а також, поласуйте смачними фруктами, які продаються на узбіччі дороги. Так, в цьому всьому і є прогулянка історичною, не туристичною частиною Тбілісі. І не дивуйтесь, якщо час від часу в голові виникатиме питання – «як я сюди потрапив?» або «можливо, я був тут вже раніше?» Сміливо рухайтесь далі!

Влаштувати пікнік на стінах фортеці

З будь якої сторони міста можна побачити стіни давньої фортеці Нарикала. Дістатись неважко – або пішки, або фунікулером. Зі стін фортеці відкривається неймовірний краєвид на місто. Кращого місця для денного пікніку не знайти! Краса та свобода в одному флаконі! Тут прекрасне все – на вершині фортеці небагатолюдно, тож можна легко усамітнитись і насолоджуватись краєвидами на місто з однієї сторони або на ботанічний сад – з іншої.

тбілісі гід

Скоштувати місцеву кухню в місцях для місцевих

Всі чули про гостинність грузинів. Ці люди завжди раді гостям та шанують свої традиції. Не бійтесь підійти до незнайомця та спитати: «А де ви зазвичай обідаєте?» Це велика радість поділитись місцями «для своїх» з новими гостями. Шукайте місця, де немає вивісок або меню російською. Сміливо замовляйте хачапурі, хінкалі, лобіані – ой, та що завгодно! Грузинська кухня дуже смачна. І не хвилюйтесь, якщо привезете з собою трошки зайвих кіло. Адже в Грузії можливе все. Не втрачайте можливість зайти в найстаршу хачапурню на Шота Руставелі, де обов’язково скоштуйте мінеральну воду з сиропом тархун та хачапурі по-аджарські з моцарелою.

Влаштувати барний тур

Всі ми чули про 500 видів вина. Але в Грузії окрім вина обов’язково варто спробувати чачу та пиво. Почніть свій тру з Fabrica – наймолодіжніше і тусовочне місце. Тут ви уже точно не будете самі. А з новою компанією пройдіть маршрут по найближчим барам, закінчивши його в Warshava – таке барне місце, де все меню в одному ціновому діапазоні. Бар дуже маленький, тому просто знайдіть собі зручне місце біля барної стійки або на вулиці на терасі і насолоджуйтесь нічним краєвидом на прекрасний Тбілісі.

Загубитись у часі на Сухому Мосту

Знайти неважко – зараз це частина вулиці Звіада Гамсахурдіа. Чим же це місце таке цікаве? Та все просто – тут найбільший в місті блошиний ринок! Можете собі уявити – раритетні годинники, позолочені прикраси, старовинні свічники, все це та багааааато іншого можна знайти в цьому місці. Запасіться терпінням та натхненням та відправляйтесь на пошуки своєї дрібнички, яка чекає вас там уже декілька десятків років!

Що робити в Тбілісі

P.S. І не забудьте кинути монетку, щоб повернутись.

Тбілісі – місто серцеїд. Він знайде чим вас захопити та як вас заманити в свої обійми. Втекти не вдасться! Кинути монетку можна у річку Кура з моста миру, насолодившись перед від’їздом ще раз панорамою міста.

Тбілісі – місто зі своїм характером. Він гордий, але дуже добрий та гостинний і з радістю зустріне кожного нового гостя. Тут можна знайти недороге житло, їжу та сувеніри. Але найцінніше звичайно – це емоції. А вони – безціні. Вивчайте свій Тбілісі!