Шрі-Ланка скасувала тестування для щеплених туристів після прибуття

Уряд Шрі-Ланки з 1 жовтня вирішив скасувати обов’язкове тестування для щеплених мандрівників по прибуттю на острів.

Про це повідомляє Colombo Page з посиланням на МОЗ Шрі-Ланки.

Так, вакциновані туристи зможуть не здавати ПЛР-тест після прибуття на Шрі-Ланку. Однак тестування потрібно пройти перед вильотом, не раніше ніж за 72 години. Крім того, мандрівники, які отримали одну дозу вакцини зможуть пройти тестування в готелі, де зупинились. Шрі-Ланка визнає наступні вакцини: Astra Zeneca/ Pfizer BioNTech/ Moderna/ Johnson & Johnson.

Невакциновані мандрівники повинні здати ПЛР-тест до і після прибуття, після чого відправитись на двотижневий карантин. Туристи можуть обрати для самоізоляції спеціальний готель або державний карантинний центр. На 12 день самоізоляції потрібно здати ще один ПЛР-тест, якщо результат негативний – карантин буде скасовано.

Перед вильотом на Шрі-Ланку потрібно обов’язково оформити візу. Для цього треба забронювати готель рівня 1 “Safe and Secure Certified” (до 15 діб, в залежності від статусу вакцинації та періоду перебування. За допомогою готелю оформити страховий поліс, що покриває лікування COVID-19 терміном 1 місяць ($12). Після бронювання, туристам потрібно оформити та сплатити візу онлайн.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.