Сімейна пара з Британії дізналась про пандемію під час подорожі по Атлантичному океані

Пара в основному була в морі, коли почався спалах коронавірусу. Маючи обмежений доступ до Інтернету та контакти з родиною та друзями, вони не мала уявлення, наскільки серйозною стала епідемія.

Як пише BBC, у 2017 році Олена Манігетті та Райан Осборн вирішили здійснити подорож, про яку мріяли все життя – вони кинули роботу, купили човен і вирішили подорожувати світом.

Фото: BBC

Британська пара, яка проживала у Манчестері, минулого місяця вирушила у подорож через Атлантичний океан – від Канарських островів до Карибського басейну. В цей час, по всьому світу поширювався новий і смертоносний коронавірус.

Після 25 днів мандрівки по океані та мінімального спілкування із зовнішнім світом, пара планувала зійти на маленькому острові в середині березня. Однак, отримавши сигнал з берегу, вони з’ясували, що кордони острова були закриті, а світ страждає від глобальної пандемії, про яку пару нічого не чула.

У лютому ми чули, що в Китаї з’явився вірус, але через обмежену інформацію, яка в нас була, ми думали, що коли через 25 днів потрапимо до Карибського басейну, все закінчиться“, – розповідає Олена.

Фото:BBC

На даний момент Олена і Райан знаходяться у безпеці в Бекії, Сент-Вінсент, але переживають, як довго вони зможуть там залишитися.

“Ми не хочемо залишати Сент-Вінсента поки ніде нічого не відкрито”, – каже Олена. “Поки що, надіємось, що відпливемо до початку сезону ураганів на початку червня”

Пара планує подорожувати на північ і продовжувати вивчати Кариби.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.