Скандал з Ryanair: літак компанії залишив в аеропорту 13 людей

Під час посадки на рейс Київ – Краків, пасажири прибули до “гейта” за 17 хвилин до закінчення посадки, проте літак компанії Ryanair вилетів без них.

Про це повідомила депутатка Мелітопольської міськради Ірина Славова, чия донька опинилася серед 13 пасажирів, яких “забули”. пише УНІАН.

Інцидент трапився 12 серпня в аеропорті “Бориспіль”. Серед покинутих пасажирів опинились десять дітей та двоє дорослих, а також один громадянин Польщі.

За словами Славової, в аеропорт вони прибули завчасно та за 2 годили до вильоту зайняли чергу на реєстрацію. Проте процес затягнувся, через багато вильотів.  Тут були пасажири також на Рим, Париж і інші рейси, які відлітали з дуже малою різницею в часі.

Після реєстрації та паспортного контролю, пасажири прибули до воріт за 17 хвилин до вильоту, але виявили, що двері вже закриті, а літак опустив трап. Через 20 хвилин працівники летовища повідомили групі, що літак полетів без них.

Усі претензії працівники аеропорту порадили направити до перевізника. Оскільки наступний рейс до Кракова був лише наступного дня, дітей відправили до Польщі автобусом. До вирішення конфлікту підключився уряд Польщі, який підготував документи до звернення до суду проти Ryanair.

Водночас пасажири можуть залишитись без компенсації, адже Ryanair має право розцінювати інцидент, як запізнення на літак. В правилах авіакомпанії чітко вказано, що пасажири повинні прибути до виходу на посадку щонайменше за 30 хвилин до вильоту, а сама посадка завершується за 20 хвилин до вильоту.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750
Теги: