Сколівські Бескиди розпочали підготовку до старту туристичного сезону

В національному природному парку “Сколівські Бескиди”, що на Львівщині, розпочали підготовку до запуску туристичного сезону після закінчення карантину.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Після послаблення карантинних заходів та з відкриттям туристичного сезону багато людей вирушають у Карпати, зокрема в національний природний парк “Сколівські Бескиди”, підкорити стрімкі вершини та помилуватись надзвичайними краєвидами, скуштувати води з цілющих джерел. НПП “Сколівські Бескиди” пропонує для відвідувачів рекреаційні зони, екологічні та туристичні маршрути, пам’ятки архітектури та пам’ятні місця“, – йдеться в повідомленні.

На даний момент, в національному парку діють 8 рекреаційних зон: “Павлів потік”, “Водоспад на річці Кам’янка”, “Джершень”, “Колодка”, “Манмальсталь”, “Явори”, “Тустань”, “Дубравка” та 2 туристичні притулки – “Дубина”, “Тустань”.

Крім того, для туристів у парку облаштована мережа піших шляхів активного екологічного туризму, до якої входять 8 екологічних стежок загальною протяжністю 29,2 км та 13 еколого-пізнавальні маршрутів загальною протяжністю 114,7 км; веломаршрут Східниця – Славське; автомобільні маршрути Львів – Славське та Східниця – Тисовець.

Цьогоріч планується впорядкувати мережу шляхів активного екологічного туризму на території Сколівських Бескидів загальною протяжністю 144 км.

За інформацією Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, за минулий 2019 рік у нацпарку побували понад 80 тис. відвідувачів.

Нагадаємо, з 1 червня на Львівщині планують відновити туристичний сезон.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.