SkyUp Airlines планує створити нового авіаперевізника

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що авіакомпанія SkyUp за участю інвесторів планує створити нового нацперевізника.

Про це пише Громадське Радіо з посилання на агентство Інтерфакс-Україна.

Крім того, міністр вважає, що в 2020 році нові національні авіаперевізники з’являтись не будуть.

«На даний момент ринок авіації істотно знизився. До кінця року, за нашими і світовим прогнозами, він відновиться тільки на третину від торішнього, десь 30-35% », – сказав Криклій.

Щодо створення нових авіакомпаній в Україні, міністр зазначив, що «навряд чи будуть з’являтися наші нові національні авіаперевізники».

Водночас, Криклій розповів, що вже відомо – це рішення компанії SkyUp за участю інвесторів створити нового авіаперевізника.

«На жаль, ми більше поки не очікуємо, що в цьому році щось буде», – добавив Криклій.

Він також нагадав, що раніше велася комунікація про реєстрацію українського національного перевізника компанії Wizz Air, щоб вони повернулися в Україну.

«Але беручи до уваги, що у них також великі виклики, як і у всій авіації в Європі, я не впевнений, що це станеться в цьому році», – додав Криклій.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.