SkyUp Airlines скасувала рейси на три внутрішні напрямки по Україні

Авіакомпанія SkyUp Airlines повідомила про зміни у внутрішньому графіку авіарейсів Україною. Лоукостер відмовився від здійснення рейсів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

 “У зв’язку з комерційними причинами з 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми.”, – повідомляє пресслужба лоукоста.

Чому оптимізується польотна програма

В компанії відзначають, що виконання внутрішніх авіарейсів є соціальним продуктом для SkyUp. Запуск таких рейсів можливий при повноцінному відновленні міжнародної польотної програми. Тому що недоотримані кошти на внутрішні рейсах компенсуються за рахунок міжнародних напрямків.

Українці готові літати за тарифами в ціновому діапазоні 500-800 грн. SkyUp працює за лоукост-моделлю і може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. Зберігати таку вартість на всьому рейсі неможливо, оскільки ПДВ, що входить до її складу, суттєво збільшує собівартість рейсу. “, – пояснюють в SkyUp

Окрім цього, на готовність українців запланувати політ суттєво впливають і карантинні обмеження, які змушують впроваджувати  нові заходи безпеки під час подорожей.

Період скасування польотів

  • Київ – Львів – Київ: з 06.07 до 15.09
  • Київ – Харків – Київ: з 06.07 до 15.09
  • Харків – Львів – Харків: з 05.07 до 15.09

Відшкодування вартості квитків

Всі пасажири, які придбали квитки на вищезазначені рейси, отримають відшкодування вартості квитків автоматично. Відшкодування передбачає грошове повернення повної вартості квитка на банківську карту протягом тижня. Також авіакомпанія надішле на електронну пошту промокод на 10%-ву знижку на наступну покупку квитків або послуг на сайті skyup.aero. Додатково звертатися до авіакомпанії  із запитом на повернення не потрібно.

На сайті авіакомпанії вже є у продажу квитки на такі внутрішні рейси:

  • Київ – Одеса – Київ: щодня
  • Київ – Запоріжжя: щодня, крім суботи
  • Запоріжжя – Київ: щодня, крім неділі
  • Харків – Одеса – Харків: понеділок, середа, четвер, субота
  • Львів – Херсон – Львів: понеділок, четвер, субота
  • Львів – Одеса – Львів: вівторок, п’ятниця, неділя

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.