SkyUp Airlines відкладає поновлення регулярних авіарейсів

У зв’язку з продовженням карантину в Україні до 22 травня, авіаперевізник SkyUp Airlines повідомив про продовження тимчасового скасування регулярних авіарейсів.

В компанії зазначають, що відновлення авіасполучення можливе лише після припинення дії заборони на виконання пасажирських авіаперевезень, яка залишається одним із обмежувальних заходів під час карантину. 

Що робити пасажирам?

Пасажири із квитками з датою вильоту до 22 травня включно, можуть:

  • отримати відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу. Повернення коштів здійснюватиметься після закінчення карантину. 
  • змінити дату вильоту без додаткових доплат
  • відшкодувати квиток у вигляді промокоду на 120% від суми невикористаної частини бронювання.

Як відбувається обробка запитів?

Запити на отримання відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу розглядатимуться після закінчення карантину, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який передбачає зупинення перебігу строків звернення за отриманням послуг та строків надання цих послуг, визначених законом, з дня оголошення карантину. Після завершення карантину перебіг строків продовжується.

Всі звернення будуть оброблятися в порядку черги. Попри те, що строки відшкодувань можуть перевищувати передбачені законодавством і правилами авіакомпанії, хочемо запевнити, що компанія обов’язково здійснить всі належні виплати.

Нагадаємо, SkyUp Airlines наразі виконує евакуаційні рейси для повернення громадян додому.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші

Теги: