SkyUp Airlines змінив деякі правила перевезень пасажирів та багажу

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines повідомила про зміни у перевезеннях зареєстрованого багажу, ручної поклажі, спортивного обладнання та тварин.

Згідно до змін, відтепер зареєстрований багаж до 23 кг (тарифи Standard і Flex) повинен відповідати загальній сумі трьох вимірів – 158 см.

Якщо подорож тільки з ручною поклажею, крім дозволених раніше додаткових речей, тепер можна взяти і жіночу/чоловічу сумку. Загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинна перевищувати 3 кг і параметри 35х20х10 см, харчування для дитини – вага до 5 кг, параметри 40х30х20 см.

Також SkyUp Airlines збільшив допустимі розміри спортивного обладнання (сума вимірювань: 330 см), яке перевозиться безкоштовно, якщо сумарна вага спорядження і одиниці зареєстрованого багажу не перевищує 23 кг.

Торкнулись зміни і перевезення тварин. Тепер, у пасажирському салоні повітряного судна дозволяється перевозити котів чи собак, маса яких разом із засобами перевезення не перевищує 8 кг, раніше було 7 кг. Розмір контейнера для перевезення живих кімнатних тварин у пасажирському салоні не повинен перевищувати 50х40х20 см. У багажному відділенні – до 23 кг з кліткою, параметри – до 310 см в сумі трьох вимірювань

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: