SkyUp Airlines зупинить чартерні рейси в Китай через коронавірус

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines повідомила про призупинення льотної чартерної програми на китайський острів Хайнань, через рішення замовника рейсів туроператора Join UP.

Як заявляють в компанії, причиною такого рішення стало стрімке поширення в даному регіоні коронавіруса, повідомляє Avianews.

Так, 29 січня та 1 лютого, український лоукостер здійснить останні рейси з Києва на острів Хайнань для вивезення українських туристів.

«Не дивлячись на те, що Всесвітня організація охорони здоров’я на даний момент не розцінює цей спалах як надзвичайну ситуацію світового масштабу, а Міністерство охорони здоров’я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти сполучення між країнами, ми прийняли рішення призупинити польотну програму в Китай на період з 3 лютого по 28 березня. Безпека наших туристів має для нас найвищий пріоритет», – коментують ситуацію в Join UP!

Join UP вже запропонував туристам, які купили путівки у Китай, повернути кошти або переоформити тури у Шрі-Ланку, Єгипет та інші країни.

На даний момент на китайському курортному острові Хайнань зафіксували 30 хворих китайським коронавірусів 2019 nCoV. Внаслідок викликаної коронавірусом пневмонії за минулу добу в Китаї померли 24 особи, а кількість інфікованих збільшилась до 2794 людей.


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож