SkyUp автоматизує обробку звернень за скасовані рейси

Авіакомпанія SkyUp Airlines змінила процедуру обробки звернень пасажирів з приводу відшкодувань за скасовані авіарейси.

Відтепер в особистому кабінеті на сайті компанії пасажири мають можливість самостійно вибрати вид відшкодування за скасований рейс. Таким чином, в компанії хочуть пришвидшити обробку запитів та виконання зобов’язань перед пасажирами.

Умови компенсації під час карантину

Якщо ваш рейс було скасовано через карантин або через відсутність дозволу на в’їзд громадян України до певних країн, ви можете вибрати:

  • повернення вартості квитка згідно з умовами вашого тарифу;
  • безкоштовну зміну дат вашої подорожі;
  • відшкодування вартості квитка у вигляді промокоду на 120% на будь-які квитки або послуги авіакомпанії.

Як самостійно вибрати вид відшкодування

Після входу у власний кабінет на сайті SkyUp, потрібно натиснути на кнопку “Повернення коштів” у верхньому кутку сторінки. Після чого відкриються варіанти для відшкодування. Слідуйте нескладним інструкціям, підтверджуючи ваш вибір, доки не отримаєте промокод або номер вашої заявки на відшкодування грішми.

Наразі дана опція запущена у бета-версії. Для самостійного керування запитом доступний вибір промокоду або повернення вартості квитка. Можливість пасажиру самостійно змінювати дати подорожей додадуть протягом одного-двох тижнів.

Джерело: пресслужба SkyUp

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: