SkyUp дозволила в онлайн-режимі оплачувати додаткові кілограми багажу

Нова послуга Upgrade baggage дозволяє більше не хвилюватись за додаткові кілограми в багажі та дає можливість збільшити вагу з 23 кг до 32 кг лише за $20.

Про це повідомляє пресслужба SkyUp Airlines.

Для того, щоб скористатись послугою, потрібно звернутись за телефоном 0 800 30 31 13 або надіслати запит на пошту [email protected]. Незабаром послуга буде доступна і на сайті авіакомпанії в особистому кабінеті пасажира.

Послуга доступна тільки напередодні вильоту та закривається за три години до відправлення літака. В аеропорту також залишиться можливість оплатити понаднормову вагу багажу – $6 за додатковий кілограм.

Upgrade baggage доступна на всіх напрямках SkyUp: як чартерних, так і регулярних. Втім послуга дозволяє збільшити тільки вагу однієї одиниці багажу, а її розмір так само не повинен перевищувати 158 см у сумі трьох вимірів.

До речі, SkyUp пропонує квитки у розстрочку. Можна взяти кредит на будь-який авіарейс компанії та розбити його від 2 до 12 платежів.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.