SkyUp оновлює процедуру повернення коштів за скасовані рейси

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines на початку вересня змінить систему відшкодування вартості квитків на рейси, які були скасовані через карантинні обмеження.

Про це повідомляє пресслужба SkyUp Airlines.

Відзначається, що наразі пасажири можуть самостійно керувати бронюванням та обирати вид повернення коштів у разі скасування рейсу. За кілька тижнів компанія запустить особистий баланс клієнтів, на який буде автоматично зараховані кошти за скасований квиток.

Після впровадження нової системи в разі скасування рейсу повна вартість квитка буде в той же час автоматично зарахована на баланс пасажира в особистому кабінеті. З цього моменту пасажир може використати ці кошти на будь-які квитки або послуги авіакомпанії. Кошти залишатимуться на рахунку і будуть дійсні без обмежень у часі і можуть бути використані для будь-якої особи, не лише для власника рахунку.

Крім того, передбачено можливість для пасажира вивести кошти на картку. Для цього, в особистому кабінеті можна буде самостійно оформити і відправити претензію в авіакомпанію. Після її розгляду компанія зарахує кошти, які підлягають поверненню, на банківську картку, з якої здійснювалася оплата квитка.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.