SkyUp продовжить літати в Єреван, але не виключає скасування рейсів

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines на основі проведених консультацій з авіаційними властями України та Вірменії прийняла рішення продовжити здійснювати авіарейси у Єреван відповідно до графіку.

Як зазначають в пресслужбі авіаперевізника, ніяких перешкод для авіасполучення на даному напрямку немає.

Безпека пасажирів – ключовий пріоритет SkyUp, тому авіакомпанія постійно отримує оперативні дані від Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Республіці Вірменія, Міністерства територіального управління та інфраструктури Республіки Вірменія та Посольства України в Вірменіїі, а також авіаційних контролюючих органів обох країн та диспетчерських служб, аеропорту Звартноц (Єреван, Вірменія).” – пояснюють в компанії.

В SkyUp додали, що усі контролюючі органи впевнені, що перешкод для виконання авіарейсів немає. Крім того, маршрут – цілком безпечний, адже проходить через територію Грузії, а до Вірменії літак потрапляє із західної сторони.

Проте, в залежності від розвитку ситуації, SkyUp не виключає можливості припинити виконання рейсів,або ж розвернути літак чи сісти на запасний аеродром, якщо зміни відбудуться безпосередньо під час виконання польоту.

Пасажирам, які планують летіти з Києва до Єревана, або у зворотному напрямку, рекомендовано перевіряти заяви на сайті Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Республіці Вірменія, Міністерства закордонних справ Республіки Вірменія, Посольства Республіки Вірменія в Україні.

Нагадаємо, інша українська авіакомпанія МАУ повідомила про призупинення авіарейсів у Єреван.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.