SkyUp пропонує безплатне перевезення спорядження до Іспанії та Казахстану

SkyUp дозволив безкоштовне перевезення однієї одиниці багажу гірськолижного спорядження вагою до 23 кг на рейсах з Києва у Барселону або Алмати.

Про це повідомляє пресслужба SkyUp.

Період дії акції: для Іспанії — з 29 листопада 2021 року до 19 грудня 2021 року; для Казахстану — з 20 грудня 2021 року до 14 березня 2022 року.

Пасажир може безкоштовно перевозити одну одиницю гірськолижного багажу до 23 кг та не більше ніж 330 см за сумою трьох вимірів.

До одного комплекту гірськолижного спорядження можуть входити: пара лиж, дві лижні палиці, пара гірськолижних черевиків та лижний шолом; або один сноуборд, взуття для катання на дошці та шолом; або пара палиць для трекінгу та спеціальне взуття.

Прямі рейси між Києвом та Барселоною виконуються чотири рази на тиждень, квитки – від €62 в одну сторону. Авіарейси в Казахстан виконуються щопонеділка та щоп’ятниці у грудні та березні, у лютому до Алмати літати не будуть. Квитки – від €129.

До речі, казахстанська авіакомпанія Air Astana дозволила безкоштовно перевозити спортивне обладнання на всіх міжнародних рейсах в Нур-Султан та Алмати.


Прості лайфхаки для бюджетних подорожей

Заощаджуємо в подорожах не втрачаючи в комфорті

Корисні посилання: