SkyUp відмовився від внутрішніх рейсів Київ – Запоріжжя

Українська авіакомпанія скасувала до кінця зимового періоду єдиний внутрішній рейс, який вона наразі виконує.

Як повідомляє Avianews, у листах, які отримали пасажири, SkyUp назвав причини скасування внутрішніх авіарейсів Київ – Запоріжжя – посилення карантину та зниження попиту.

Згідно з системою бронювання SkyUp, останній переліт з Києва у Запоріжжя відбудеться 9 листопада. Зворотний рейс із Запоріжжя – 10 листопада.

Авіакомпанія обіцяє зарахувати кошти за скасовані рейси на баланс пасажира, якщо бронювання зроблено через сайт SkyUp. Пасажири зможуть скористатись коштами з електронного рахунку на майбутні перельоти та послуги або вивести гроші на картку. Якщо квиток на скасований рейс оформлявся через агентство, потрібно звернутися за місцем придбання квитків.

Згідно з розкладом SkyUp не планує літати в Запоріжжя взимку. Рейси в Прагу, Ларнаку та Батумі заплановано на літній сезон 2020 ріку.

Крім того, внутрішні рейси Київ – Запоріжжя з комерційних причин скасувала ще одна українська авіакомпанія – Windrose. Водночас “Мотор Січ” заявила про виконання регулярних авіарейсів із Запоріжжя в Київ протягом зимового періоду.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.