SkyUp вводить плату за вибір місць в деяких тарифах

З 18 серпня 2021 року SkyUp Airlines змінив правила вибору місць у тарифі Standard. Тепер ця опція платна під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну.

Безкоштовно обрати місце можна за допомогою онлайн-чекіну, який відкривається за 15 днів до вильоту. Однак для напрямків, за якими послуга онлайн-чекіну не надається, вибір місця залишається безкоштовним під час бронювання або в будь-який час заздалегідь,
як і раніше.

Деталі умов вибору місця за всіма тарифними планами:

Basic (з’явилася можливість безкоштовного вибору місць). Місця після аварійних виходів і до кінця салону — за додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну, а також якщо послуга онлайн-чекіну не надається. Безкоштовно — з онлайн-чекіном, який відкривається за 48 годин до вильоту

Standard (змінилися умови вибору місць). Місця після 5-го ряду і до аварійних рядів та місця після аварійних рядів і до кінця салону — за додаткову плату під час бронювання та до відкриття онлайн-чекіну. Безкоштовно — з онлайн-чекіном, який відкривається за 15 днів до дати вильоту, та в будь-який час заздалегідь, якщо послуга онлайн-чекіну не надається.

Flex (правила не змінилися). Будь-які місця в салоні — безкоштовно під час бронювання і в будь-який час заздалегідь, включно з онлайн-чекіном, який відкривається за 30 днів до дати вильоту.

Раніше SkyUp повідомив про відновлення рейсів на Занзібар.


”SkyUp:

”Бронювання,
Теги: