SkyUp змінює правила перевезення ручної поклажі

З 20 січня 2021 року SkyUp змінить безкоштовну норму перевезення ручної поклажі та зробить її залежною від тарифу квитка.

Про це йдеться в розсилці авіакомпанії, передає Avianews. Наразі авіакомпанія дозволяє перевозити в салоні літака один предмет ручної поклажі розмірами о 55х40х20 см і вагою до 7 кг.

Згідно з новими правилами українська авіакомпанія збільшить вагу базового предмета для всіх тарифів до 9 кг, але залишить незмінними габарити. Пасажири, які придбали квитки за тарифом Basic зможуть проносити в салон тільки один предмет. За тарифом Standard зможуть брати з собою другий предмет ручної поклажі з вагою до 5 кг і габаритами до 35х20х10 см. Найдорожчий тариф Flex дозволить проносити на борт два місця ручної поклажі з вагою до 9 кг і габаритами до 55х40х20 см.

Зі списку додаткових предметів, дозволених до перевезення понад норму, виключать ноутбук, чоловічу або жіночу сумку, верхній одяг, парасольку, матеріали для читання і пакет з товарами Duty Free.

До речі, SkyUp дозволила в онлайн-режимі оплачувати додаткові кілограми багажу.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.