SkyUp знизив вартість зміни дати у квитках

Пасажирам, які замовлятимуть квитки за тарифами Standart та Flex, змінювати дату вильоту стане дешевше та зручніше.

В особистому кабінеті на сайті SkyUp тепер працює спеціальна кнопка “Змінити дату вильоту”. Опція доступна лише в тарифах Standard і Flex. Змінювати дату можна виключно за ідентичним напрямком не пізніше ніж за 12 годин, а в тарифі Flex дозволили змінювати дату вже після вильоту.

Щоб скористатись послугою, потрібно зайти в особистий кабінет, в переліку активних бронювань вибрати потрібне та натиснути на кнопку “Керування бронюванням”. У відкритому вікні буде доступна кнопка “Змінити дату вильоту”. Після застосування відкриється чат-бот, який допоможе змінити дату та здійснити оплату за оновлення бронювання.  

Тариф Standard

Послуга зміни дати вильоту коштуватиме $23. У разі більшої ціни нового квитка нараховується доплата за різницю.

Тариф Standard включає знижку 10% на додаткові послуги, перевезення 2 одиниць ручної поклажі, онлайн-реєстрація за 15 днів до вильоту та безкоштовний вибір місця.

Тариф Flex   

Доступно три безкоштовних зміни дати вильоту для одного рейсу. Після чого, звернення коштуватиме $50.

Також тепер можна змінити дату вильоту у разі неявки на рейс. Для цього потрібно звернутись в контакт-центр SkyUp не пізніше ніж через 48 годин після вильоту. Вартість послуги – $38.

Тариф Flex включає знижку 20% на додаткові послуги перевізника, перевезення 2 одиниць ручної поклажі та одиниці багажу, онлайн-чекін за 30 днів до вильоту або безкоштовну реєстрацію в аеропорту, безкоштовний вибір будь-якого місця в салоні.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

SkyUp: все, що вам потрібно знати про авіакомпанію

Бронювання, багажні правила, додаткові послуги